Міністерство енергетики вперше за майже 20 років придбало облігації
внутрішньої державної позики (ОВДП) за кошти фінансового резерву.
Міністерство енергетики вперше за майже 20 років придбало облігації
внутрішньої державної позики (ОВДП) за кошти фінансового резерву.